Azartspēļu industrija ik gadu nes miljardiem lielus ienākumus ne tikai tiem, kuri tās rīko, bet arī citām iesaistītajām pusēm – gan kāršu veidotājiem, gan dažādu atribūtu ražotājiem, gan spēļu automātu ražotājiem un uzturētājiem, gan spēļu radītājiem.

Viena no spēļu automātu spēlēm, kas jau daudzus gadus ienes apbrīnojami lielus ienākumus, ir Book of Ra. Arī spēles otrā daļa Book of Ra Deluxe, ir tikpat, ja ne vēl populārāka. It kā spēle ir pavisam vienkārša, ar elementāriem noteikumiem, taču tajā ir kaut kas tāds, kas apbur visus, kuri kaut vienu reizi ir mēģinājuši šīs spēles spēlēt un guvuši lielākus vai mazākus laimestus. Iesējams viens no lielākajiem iemesliem tam, ka spēle ir tik populāra, ir tas, ka tā ir tik dāsna pret saviem spēlētājiem un ir iespējams saņemt atpakaļ daudz naudas.

 

Noteikumi.

Daudziem varētu šķist, ka spēle ir sarežģīta, lai gan patiesībā tas tā nav. Nav pat vajadzības līdz galam izprast to, kā tiek veidotas katra no izmaksu līnijām un kurš simbols ir vērtīgāks par otru, taču, ja iegaumēsiet dažus vērtīgākos simbolus, vienmēr sapratīsiet to, kādēļ spēles gaita izvērtās tā un ne savādāk. Visvērtīgākais simbols šajā spēlē ir Book of Ra simbols kas dod iespēju iegūt 10 papildus spēles, kas tiek spēlēta absolūti bez maksas. Nereti šo 10 brīvo spēļu laikā, spēles gaita pavēršas neticamā režīmā un tiek gūti lieli laimesti. Pēc katras uzgrieztās laimīgās simbolu kopas, tiek piedāvāta GAMBLE opcija, kas piedāvā esošo laimestu sareizināt un laimēt vēl vairāk. Šīs Gamble opcijas laikā, spēlētājam jāizvēlas kārts, un, ja izvēle ir bijusi veiksmīga, tad summa reizinās, savukārt, ja minējums ir bijis neprecīzs, konkrētais laimests (ne kopīgais), ir zaudēts. Kad esat laimējis gana daudz naudas un esat nolēmis mazliet atslābināties, lieti noderēs Autoplay funkcija, kurā spēles ruļļi tiek griezti jūsu vietā un nepieciešams vien pavērot to, kad šī funkcija ir jāpārtrauc.

 

Kā redzams, tas, kādēļ spēle ir tik populāra, kļūst ar vien acīmredzamāks, tādēļ atliek vien izmēģināt pašam, lai saprastu, kur slēpjas tās burvība un kas zina, varbūt tieši Tu būsi tas, kurš saņems lielo džekpotu!