Šķiet, ēģiptiešu Saules dieva Ra tematiku atpazīs pat tie, kuri nekad nav spēlējuši Book of Ra ne spēļu zālē, ne internetā un kuri pat neko nezina par ēģiptiešu dievībam. Spēļu zāļu logos un interneta reklāmās vīd smaidīgais Indiana Džounss, viņam fonā slejas piramīdas un sfinksas – šķiet, šī spēle ir visur, taču dažreiz rodas aizdomas – ja kaut ko tik ļoti reklamē, vai tas tiešām ir tik labs? Lai to noskaidrotu, jāizpēta, ko par Book of Ra var lasīt spēlētāju atsauksmēs!

Pirmkārt, vairākās interneta vietnēs, kur spēles tiek vērtētas piecu zvaigznīšu sistēmā, Book of Ra izpelnās no 3.8 līdz 4.2 zvaigznītēm. Tātad, ideāla šī spēle nav, taču arī par sliktu to nenosauksi!

Book of Ra plusi.

+ Spēle ir vienkārši un ātri apgūstama, tāpēc noteikti patiks iesācējiem. Simboli ir viegli saprotami, arī piecu ruļļu un deviņu izmaksu līniju sistēma ir standarts, ko, vienreiz apgūstot, vairs nebūs grūti saprast arī visās citās spēlēs.

+ Salīdzinoši lielas bonusu izmaksas. Ja ir spēles, kas piedāvā bonusu, ko patiesībā grūti pēc tam saņemt, jo atklājas visādi papildnosacījumi, tad te tikt pie reālas naudas ir salīdzinoši vieglāk, un solītais bonuss patiešām ir bonuss nevis lamatas. Daži regulārie Book of Ra spēlētāji ir pamanījuši, ka ļoti regulāri viņiem izdodas vismaz dubultot ieguldīto naudas summu, kas ir labs rādītājs. Šis ir viens liels pluss, kas pielīdzināms vairākiem plusiem!

+ Ir pieejamas tādas funkcijas un ekstras kā “wild” simbols, automātiskā spēle, bezmaksas griezieni un spēles mobilā versija.

Book of Ra mīnusi.

Spēles grafika ir salīdzinoši novecojusi un nestāv ne tuvu klāt visām jaunajām 3D efektu pilnajām spēlēm.

– Bonusa spēle ir ļoti primitīva un īstam spēlmanim nekādu azartu vairs nesagādā.

–  Book of Ra spēles interfeiss (latviski sakot – lietojumprogrammas saskarne) arī ir ļoti vienkāršs, lai neteiktu, ka primitīvs. Arī tas advancētiem spēlētājiem jau vairs nešķiet interesanti, bet ko gan var gribēt no spēles, kas radīta 1996. gadā!

– Šai spēlei nav pieejamas tādas funkcijas un ekstras kā izmaksu reizinātāji, bonusa kārtas un progresivitāte.

Secinājumi? Šī spēle noteikti patiks iesācējiem, taču spēļu gardēži laikam sāks garlaikoties ātri vien. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka Book of Ra ir izstrādāta arī jaunāka un advancētāka versija – Book of Ra Deluxe, kas ir daudz mūsdienīgāka, turklāt ar desmit izmaksu līnijām!

Uzzini vairāk – https://www.optibet.lv/lv/piedavajumi/kazino/?p=736