Planet of the apes, jeb Pērtiķu planēta ir ļoti populāra filmu sērija, kas stāsta par pasauli, kuru pārvalda pērtiķi. Saprotams, ka tik veiksmīgai filmu sērijai seko dažādi citi veidi kā šo tēmu apspēlēt un kādēļ gan to nedarīt izmantojot video spēles.

Viens no lielākajiem video spēļu veidotājiem NETENT, visiem faniem un interesentiem piedāvā video spēli Planet of the Apes. Spēles veidošana notikusi sadarbībā ar kompāniju 20th Century Fox un apvieno sevī notikumus no divām filmām – Rise of the planet of the Apes un Dawn of the planet of the Apes. Spēle stāsta par Pērtiķu armijas vadoņa Cēzara divām dzīves fāzēm. Spēle ir salīdzinoši jauna – dienasgaismu tā ieraudzīja tikai pērnā gada oktobra otrajā pusē.

 

Par spēli.

Spēlei ir 5 ruļļi, 3 līnijas un fiksētas 20 izmaksu līnijas, brīvie griezieni, bonusa iespējas, Scatter simboli, Wild simbolu aizstāšanas iespēja un vēl dažādas iespējas, kas spēlēšanas pieredzi padara vēl patīkamāku. Spēle sevī apvieno divās filmās apkopoto Cēzara dzīvi un lēmumus, kas viņam jāpieņem un attēlo to vienā aizraujošā video spēlē. Spēlē ir redzami dažādi personāži, kas iepazīti filmās, tajā skaitā arī pats vadonis Cēzars. Spēles skaņu celiņš ir oriģinālais filmas soundtreks un arī pērtiķu balsis spēlēšanas pieredzi padara autentisku un īpašu. Spēles ekrāns ir dubults, respektīvi, spēles gaita norisinās gan lēkta, gan krēslas pusēs. Spēlei ir arī Auto Play funkcija, kas ļauj baudīt skaisto grafiku un skaņas celiņu, kamēr ruļļi griezīsies paši. Spēle pieejama gan spēlēšanai spēļu zālēs atrodamajos spēļu automātos, gan mobilajos telefonos, datoros un planšetdatoros. Spēles izmaksas atdeve spēlētājam ir augsta – 96%.

Vairāk uzzini- https://www.optibet.lv/lv/kazino/

Izvēles iespējas.

Tieši izvēles iespējas ir tās, kas spēlēšanu padara tik interesantu – ir iespēja izvēlēties spēlēt izmantojot naudu un spēlēt ar virtuālām monētām. Bezmaksas spēļu iespējas ir atrodamas NETENT mājas lapā un arī spēles aplikācijās. Šo iespēju parasti izmanto tad, ja ir vēlme iepazīties ar spēles gaitu un noteikumiem, lai vispār saprastu spēles būtību un to, vai tā ir piemērota un interesanta. Tā pat tas ir ērti, jo lielākā daļa spēļu ir pieejamas arī mobilās versijas-  tātad var spēlēt atrodoties jebkur, ja vien līdzi ir viedtālrunis. Dalītais spēles ekrāns piesaista vēl vairāk jaunu spēlētāju un dod iespēju gūt jaunu pieredzi.