Cilvēks ir sabiedriska būtne, tādēļ daudzi savu brīvo laiku izvēlas pavadīt kopā ar citiem. Draugu lokā vienmēr ir jautrāk, jo kas var būt labāks par lielisku kompāniju, lielisku vietu atpūtai un jautru izklaidi. Azartiskiem cilvēkiem patīk azarta pilnas izklaides un pēdējos gados arī Latvijā ir ienācis jauns un azarta pilns brīvā laika pavadīšanas veids – sporta bārs.

Sporta bāros ir iespējams vērot populārākās sporta spēles gan tiešraidēs, gan ierakstos, baudīt dzērienus un  gardas uzkodas, kā arī izdarīt likmes uz sev interesējošajiem sporta veidiem. Latvijā sporta bāri ir atrodami visās lielākajās pilsētās un laipni uzņem ik vienu interesentu, kurš vēlas veikt likmi uz kādu sporta veidu vai vienkārši neformālā gaisotnē sekot līdzi sev saistošajai sporta spēlei.

 

Ar ko tas atšķiras no parasta bāra?

Jautāsiet, kādēļ futbola spēli vai hokeja turnīru nevarētu skatīties sev ierastajā bārā, kurā esat pastāvīgais apmeklētājs vai vienkārši savās mājās? Protams varat! Bet, vai ir garantija, ka aiz bāra letes esošais TV rādīs tieši to, ko vēlaties skatīties Jūs, un mājās televizoru nebūs okupējuši bērni? Sporta bāri piedāvā plašu aktuālāko spēļu translāciju skaitu, turklāt, varat sekot līdzi vairākiem sev interesējošiem sporta notikumiem, jo ir vairāki ekrāni, uz kuriem tiek pārraidītas spēles. Turklāt, sporta bāros vienmēr ir iespējams piedalīties arī totalizatoros un pārbaudīt savu veiksmi un intuīciju rezultāta paredzēšanā un veiksmes gadījumā doties mājās ar prāviem laimestiem. Sporta bārā vienlaicīgi satiekas sports un izklaide. Ko vēl vairāk varētu vēlēties piektdienas vakarā – laba kompānija, uzkodas, alus kauss un futbols. Izklausās ideāli!

 

Daudzi sporta bāri piedāvā ne tikai dažādu sporta pārraižu skatīšanos, bet arī gardu ēdienkarti un ikdienā pilda parastas kafejnīcas funkcijas. Ir arī tādi sporta bāri, kuri atrodas spēļu zāļu telpās, tādā veidā nodrošinot spēļu zāļu apmeklētājiem papildus iespēju vērot sev interesējošo sporta pārraidi.

 

Laba sporta bāra noslēpums ir ne tikai plašs un aktuāls spēļu pārraižu piedāvājums, bet arī piemērota vide apmeklētājiem – plašas telpas, kvalitatīvs ēdiens un dzērieni, draudzīga atmosfēra un patīkamas cenas.