Pokers un blekdžeks ir manas mīļākās kāršu spēles, tādēļ vēlējos padalīties pieredzē par saviem sasniegumiem tos spēlējot. Parasti spēlēju tiešsaistē, savā brīvajā laikā, jo to ir vieglāk savienot ar savu darbu, taču, ja kādā ballītē rodas ideja par pokera turnīru vai blekdžeka maču, tad labprāt piedalos arī tajos. Pokers un blekdžeks ir lielisks prāta un atmiņas treniņš,  un atslodze vienlaicīgi, un to novērtēju ne tikai es, bet arī daudzi citi, kuri labprāt spēlē šīs kāršu spēles.

 

Kā man veicās pokerā?

 

Mans liekākais laimests pokera spēlē ir bijis 100 eiro. Manuprāt, ļoti pieņemama summa gadījumos, kad buy-in maksa ir 10 eiro un re-buy arī 10 eiro. Tātad, kopumā savu bilanci pacēlu pa 80 eiro. Nav slikti! Pokeru spēlēju vidēji trīs gadus un vislabprātāk Texas Hold`em, taču šad tad piedalos arī Omaha spēlēs.

 

Kā man veicās blekdžekā?

 

Ar šo spēli iepazinos pāris gadus vēlāk, kad garlaicības mākts, sērfojot internetā, kāda tiešsaistes kazino vietne reklamēja iespēju piedalīties Blekdžeka turnīrā un laimēt ievērojamu naudas summu. Izlēmu piedalīties, jo man patīk jauni izaicinājumi, apguvu noteikumus un pieteicos dalībai. Interesanti šķita tas, ka šī spēle tiek uzskatīta kā vienīgā kāršu spēle, ar kuras palīdzību ir iespējams arī reāli pelnīt. Savu skolotāja darbu pamest netaisījos, tādēļ spēlēju sava prieka pēc. Blekdžeka turnīrā gan neko nelaimēju, taču iemīlējos šajā spēlē un tagad nevaru iedomāties savu kāršu spēļu rituālu bez Blekdžeka. Pēc tam esmu piedalījies dažās Blekdžeka spēlēs draugu lokā, un laimējis dažus desmitus eiro. Neatkarīgi no tā, ka mani panākumi spēlējot blekdžeku nav tik lieli kā spēlējot pokeru, esmu patiess blekdžeka fans un savas spēles prasmes pilnveidoju ļoti labprāt.

 

Protams, varētu šķist savādi, ka skolotājs manā vecumā aizraujas ar azartspēlēm, taču vēlos vērst uzmanību uz to, ka tas ir tāds pats vaļasprieks kā sports vai grāmatu lasīšana. Naudai ir otršķirīga loma, jo šīs spēles man patīk citu iemeslu dēļ. Esmu apguvis arī kāršu skaitīšanas pamatus, kas nav neatļauts paņēmiens kāršu spēlēs, bet gan viena no stratēģijām, ko izmanto spēlētāji. Manuprāt, kāršu spēlēšana man ir nākusi tikai par labu, jo īpašības, kas man nepieciešamas darbā, noder arī kāršu spēlēs.