Pokers ir īsta prasmju azartspēle. Protams, to, kādas kārtis katrs spēlētājs saņem, pats spēlētājs ietekmēt nevar, tomēr tas nav viss, no kā ir atkarīgs pokera spēles rezultāts. Pokera spēlē visu nosaka katra spēlētāja stratēģija, kas pirmkārt ir atkarīga no viņa prasmēm. Katrai pokera rokai, jeb saņemto kāršu kombinācijai pastāv daudz dažādi scenāriji.

Tālāk izklāstītas dažas no agresīvajām kazino  pokera spēles pieejām. Kopumā, pokera stratēģijas ietekmē ne tikai katru individuālo kāršu partiju, bet to, kā spēlētājs pieiet spēlei kopumā. Tomēr nevar apgalvot, ka pastāv kāda vislabākā stratēģija. Katrai pokera partijai izmantotā stratēģija var būt citāda, jo katra kāršu kombinācija no spēlētāja var prasīt vai nu agresīvu, vai piesardzīgu spēli.

Agresīva stratēģija, ko ļoti bieži var novērot starp daudziem pokera spēlētājiem, ir strauja likmju pacelšana pēc sākotnējo kāršu izdalīšanas vai pirmo kāršu izdalīšanas uz galda. Šī stratēģija ir paredzēta, lai izaicinātu citus spēlētājus vai nu riskēt ar augstām likmēm un paļauties uz savu veiksmi, vai arī likt maksimāli daudz spēlētājiem padoties, lai samazinātu konkurenci.

Bieži šī stratēģija liek atteikties no spēles visiem spēlētājiem un agresīvais pokera spēlmanis var saņemt visas sākotnējās likmes. Šī stratēģija, īpaši, ja to izmanto spēlētājs, kurš pats bieži izvēlas partijas nespēlēt, var būt ļoti efektīva. Tā var būt arī īpaši mulsinoša, jo citi pokera spēlētāji neuzzina, vai agresīvajam spēlētājam patiešām ir labas kārtis.

Populāra stratēģija ir sagaidīt, kad spēle jau tuvojas noslēgumam un strauji celt likmes. To būtu ieteicams darīt tikai tad, ja esat pārliecināts par savas kombinācijas spējām uzvarēt. Tas palielinās iespēju, ka citi spēlētāji izstājas, kuriem varētu būt labākas kombinācijas. Papildus, tas varētu likt pacelt likmes cilvēkiem, kuri ir gatavi riskēt, bet viņu pokera kombinācijas nav īpaši vērtīgas.

Daudzi agresīvi spēlētāji vienkārši paļaujas uz katras rokas veiksmi. Ja likmes netiek palielinātas ļoti strauji, šie spēlētāji piedalīsies katrā spēlē līdz beigām cerībā, ka citi spēlētāji dara to pašu un rezultātu noteiks tas, kuram ir augstākais pāris vai augstākā izdalītā kārts kopumā.