Sporta totalizators ir iespēja, kā no savas aizraušanās ar sportu gūt finansiālu labumu, labi pavadīt laiku un paplašināt savas zināšanas. Sporta likmju dalībnieki parasti ir divu veidu –  vieni likmes liek paļaujoties uz likteni, bet otri izmanto dažādas stratēģijas.

Parasti cilvēki, kuri nemēdz aizrauties ar azartspēlēm vai arī dara to ļoti reti, ir tie, kuri sporta likmes liek paļaujoties uz laimi un ne tik padziļinātām zināšanām par spēlētājiem un komandām. Savukārt stratēģijas vairāk izmanto tie, kuri vēlas no derībām gūt lielāku un finansiāli vērtīgāku labumu. Šāda tipa spēlētāji izmanto vienu vai vairākas stratēģijas un gūst visai ievērojamus panākumus. Pastāv vairākas populāras stratēģijas, ko izmanto derību dalībnieki. Iepazīstināsim ar dažām no tām.

 

Kura ir vērtīgākā stratēģija?

Protams, ka šāds jautājums rodas visiem, kuri vēlas sporta totalizatoru padarīt par ienesīgu veidu kā pelnīt naudu. Valda dažādi uzskati par to, kura būtu tā vienīgā un patiesā stratēģija. Iespējams, tas izskaidro to, kāpēc šādas stratēģijas ir vairākas.

Stratēģijas veids nr.1 – DERI UZ VISU. VIENMĒR.

Ļoti drosmīga stratēģija, kuru iesakām izmantot retu reizi savam priekam, nevis visu laiku. Kas ir jādara? Ļoti vienkārši – visu spēlei paredzēto naudu, liec uz vienu likmi un vienu notikumu.  Protams, pastāv iespēja, ka zaudēsiet, un pastāv iespēja, ka laimēsiet lielu laimestu.

 

Stratēģija nr. 2 – MARTINGEILA TEHNIKA.

Ļoti populāra stratēģija Blekžeka spēlētāju vidū, bet bieži tiek izmantota arī sporta totalizatorā. Viss, kas jādara, ir pēc katra zaudējuma nākošā likme jāliek divreiz lielāka, kā iepriekšējā. Iesākumā skan mazliet pārdroši, it sevišķi tad, ja pārsvarā zaudat, bet tādā gadījumā iesakām pārskatīt to, uz kādiem sporta notikumiem derības tiek slēgtas un, vai nevajag izvēlēties citas sporta spēles. Sporta totalizators ir īsta medus maize visiem sporta mīļiem.

 

Stratēģija nr. 3  – FIKSĒTA LIKME.

Pavisam vienkārši – tiek liktas fiksētas likmes uz dažādiem sev interesējošiem sporta notikumiem.

 

Stratēģija nr. 4 – PROPORCIONĀLĀ LIKME.

Piemērs, lai saprastu labāk – ja jūsu spēles budžets ir 100 eiro, tad viena likme ir 10 eiro, jeb 10% no budžeta apmēra. Ja laimējat, tad nākošā likme būs 10% no jaunā budžeta apmēra, jeb 11 eiro.

 

Kura ir visiedarbīgākā metode?

Labs jautājums, kuru uzdod ikviens, kurš saskaras ar dažādu azartspēļu stratēģiju uzskaitījumu. Pēc loģikas spriežot, visiedarbīgākā ir proporcionālā likme, taču vienotas atbildes uz šo jautājumu nav, jo katrs spēlētājs pielieto savu taktiku un pat mēdz izdomāt jaunas.

Atliek vien mēģināt un saprast, kas ir piemērots katra paša derību stilam.