Šī video ruļļu spēle nebūt nav tāda kā citas. Plašajā video spēļu klāstā reti atradīsiet kādu spēli, kurā galvenie varoņi būs sieviešu tēli, vēl jo vairāk pieci stipru sieviešu mitoloģiski tēli no visas pasaules. NextGen izstrādātā video spēle piedāvā arī interesantus grafiskos risinājumus un izmaksu līniju skaits ir visai iespaidīgs – 243!

Šī piecu ruļļu spēle piedāvā iespēju iepazīties ar piecām mistiskām daiļām būtnēm, kas palīdzēs Jums tikt pie lielā džekpota, kā arī papildus dažādu dārgakmeņu simboli, kuriem katram ir sava vērtība. Kā jau lielāko daļu video spēļu, ir iespējams spēlēt gan kazino un spēļu zālēs atrodamajos spēļu automātos, gan internetā, turklāt ir iespējams izvēlēties – par maksu, vai izmēģināt savu laimīgo roku, spēlējot ar spēļu naudu.  

 

Simboli.

Jau minējām, ka grafiskie risinājumi spēles bonusu atspoguļošanai ir diezgan iespaidīgi – divas vai pat trīs līnijas un ruļļi saplūst vienā un izveido lielu simbolu, ar milzu vērtību. Ja gadās uzgriezt trīs scatter simbolus, tad tiksiet atalgots ar 8 brīviem griezieniem un atlīdzību divkāršas likmes apmērā, četri scatter simboli dos 8 brīvos griezienus un atlīdzību pieckāršas likmes apmērā un piecu scatter simbolu uzgriešana tiks atalgota ar 8 brīviem griezieniem un naudas balvu desmitkārtīgas likmes apmērā. Brīvo griezienu laikā ir iespējams uzgriezt vēl 3 scatter simbolus un kopumā iegūt 16 bezmaksas griezienus. Piekritīsiet, ka tas spēles gaitu var ietekmēt diezgan iespaidīgi. Brīvo griezienu laikā ekrānā būs redzama tikai viena no piecām galvenajām spēles varonēm, nevis visas piecas, tādēļ iesakām ielāgot laimīgo būtni, kura jūs aizvedīs līdz džekpotam!

 

Spēlētāji, kuriem ir tuva feministu un spēcīgu sieviešu tēlu klātbūtne sadzīvē, darbā un izklaidē, noteikti novērtēs spēles veidotāju ideju aktualizēt šī tēla popularitāti arī video spēlēs. Spēlei ir interesants dizains, kāds ir atrodams reti kurā spēlē un simbolu apvienošanas opcija tiešām ekrānā ir visai iespaidīga. Spēlei ir fiksētais džekpots, kas nozīmē, ka lielā laimesta apmērs nav saistīts ar iemaksām automātā.

243 izmaksu līnija dod 243 veidus kā laimēt un varam apgalvot, ka pavisam noteikti griežot spēles ruļļus uz pāris laimīgajām līnijām trāpīsiet arī Jūs.