Otro reizi kopš neatkarības atgūšanas Slovākija organizēs Pasaules čempionātu hokejā. Šim notikumam tika meklēti 700 brīvprātīgo darboņu. Piedāvājumā bija  pozīcijas dažādākajās jomās gan Bratislavā, gan Košičē. Lai arī čempionāts notiks no 10.maija līdz 26.maijam, dažas no darba pozīcijām būs pieejamas ilgāk par čempionāta norises laiku. Šāda veida darba pieredze ir lielisks ieguvums jauniešiem, kuri savā CV vēlas pievienot ko īpašu. Darbošanās Pasaules čempionātā ir starptautiska pieredze un iespēja iepazīties ar profesionālā sporta pasauli, kura lielākajai daļai sabiedrības pieejama vien caur TV translētajām sporta pārraidēm. Zemāk ir iespēja iepazīties ar jomām, kurās čempionāta laikā iespējams darboties brīvprātīgi.

Akreditācija

Strādājot akreditācijas laukā, ir  iespēja satikt visus: sportistus, palīgus, mediju, VIP viesus, Starptautiskās hokeja federācijas darbiniekus. Faktiski, iespējams satikt visus, kuriem nepieciešama akreditācija. Pienākumos ietilpst personu apliecinošu dokumentu pārbaude, fotografēšana, akreditācijas karšu izsniegšana.

Antidopings

Tiem, kam interesē medicīna vai tas, kā darbojas dopinga pārbaudes, būtu vērtīgi strādāt šajā jomā.Darbā iekļauta strādāšana ar sertificētiem antidopinga inspektoriem. Tiešajos darba pienākumos ietilpst sportista pavadīšana no ģērbtuves uz antidopinga telpu. Ļoti svarīgi atcerēties – šajā amatā bez ierunām jāklausa inspektoru noteikumiem, jo privātumam un godīgumam šajā jomā ir liela nozīme.

Spēles procesi

Spēles norises procesi ir ļoti atbildīga pasaules čempionāta daļa. Te tiek meklēti cilvēki, kuri labi izprot hokeja spēli no profesionāla leņķa. Tāpat šiem cilvēkiem jāspēj ļoti labi koncentrēties, jo visas spēles laikā jābūt zem liela spiediena. Pienākumos ietilpst: nepieciešamo dokumentu piegāde radio un interneta medijiem. Ļoti svarīgi, ka cilvēks ir pieejams treniņu, spēļu laikā, kā arī pēc spēlēm.

Viesnīcu pakalpojumi/informācijas punkts

Šajā darbā ietilpst viesu sagaidīšana viesnīcās – informācijas sniegšana, palīdzēšana ar dažādiem pakalpojumiem.

IT atbalsta personāls

Šī komanda atbalsta medijus, žurnālistus, Starptautiskās hokeja federācijas administrāciju un čempionāta organizētājus ar piekļuvi internetam un dažādu ierīču apkalpošanu. Tāpat jāspēj palīdzēt ar dažādiem elektronikas priekšmetiem, datoriem, programmām, printeriem, kafijas aparātiem utt.

Medicīniskais atbalsts

Kā jau ierasts, hokejā nereti tiek ievainoti spēlētāji. Šajā amatā brīvprātīgie palīdz izglītotai mediķu komandai. Lai veiktu šos pienākumus, brīvprātīgajiem jāiziet pirmās palīdzības kursi.

Ieskaties šeit- https://www.optibet.lv/lv/piedavajumi/kazino/pasaules-cempionats-hokeja-2019/